Ansatte

Liv Brandvoll

Liv Brandvoll Daglig leder

E-post: Liv.brandvoll@ue.no
Mobil: +47 450 39 759
June Pettersen

June Pettersen Prosjektleder grunnskole midt-Troms

E-post: june.pettersen@ue.no
Telefon: 91822824
Cato Olsen Birkestrand

Cato Olsen Birkestrand Prosjektleder vgs

E-post: cato.olsen.birkestrand@ue.no
Telefon: 98131588
Tonny Mathiassen

Tonny Mathiassen Prosjektleder grunnskole Nord-Troms

E-post: tonny.mathiassen@ue.no
Mobil: 95902376
Henrik Markussen

Henrik Markussen Prosjektmedarbeider

E-post: henrik.markussen@ue.no
Telefon: +4793286703
Maria Gudmundsen

Maria Gudmundsen Prosjektleder grunnskole og vgs

E-post: maria.gudmundsen@ue.no
Telefon: +47 924 66 935