Ansatte

Frank Norbeck

Frank Norbeck Daglig leder

E-post: Frank.Norbeck@ue.no
Mobil: 901 21 612
Marthe Strømsem

Marthe Strømsem Rådgiver VGS og høyere utdanning, avdeling Trøndelag Sør

E-post: marthe.stromsem@ue.no
Telefon: 481 55 710
Sara Kveli Skjervø

Sara Kveli Skjervø Rådgiver VGS og høyere utdanning, avdeling Trøndelag Nord

E-post: sara.kveli.skjervo@ue.no
Mobil: 917 90 265
Dea Fostad Klinkby

Dea Fostad Klinkby Rådgiver og merkantilt ansatt

E-post: Dea.klinkby@ue.no
Mobil: 402 27 295
Ola Rønning

Ola Rønning Rådgiver grunnskole, avdeling Trøndelag Sør

E-post: ola.ronning@ue.no
Mobil: 977 29 343
Sunniva Selnes

Sunniva Selnes Lærling, kontor- og administrasjon

E-post: sunniva.selnes@ue.no
Mobil: 938 11 120
Arne Espen Dillan

Arne Espen Dillan Rådgiver grunnskole, avdeling Trøndelag Nord

E-post: arne.dillan@ue.no
Mobil: 918 39 989
Regine  Berglund

Regine  Berglund Rådgiver grunnskole, avdeling Trøndelag Sør

E-post: regine.berglund@ue.no
Telefon: 994 94 585
Ingjerd Skjefstad

Ingjerd Skjefstad Rådgiver grunnskole, avdeling Trøndelag Sør

E-post: ingjerd.skjefstad@ue.no
Mobil: 470 31 756